Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: gazdowo, kuznia

Gazdowo Kuźnia
Autor Wiadomo
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-09-28, 11:35   Gazdowo Kuźnia

Tak przeglądając Waszą ankietę na temat najlepszych karczm z Zakopanem zauważyłem, że nie ma tu tematu o karczmie, która znalazła się tuż za podium w Waszej ankiecie.

Karczma ta dosyć znana i okupywana przez turystów, gdzie wielu z nich nazywa ją po prostu "graciarnią" ;-) . Należy też do sieci karczm jednego właściciela i wszystkie inne jego karczmy już tu są opisywane, oprócz tej jednej. Dla przypomnienia karczma mieści się na samym początku Krupówek od strony Gubałówki na ul. Krupówki 1, kiedyś był to hotel chyba najstarszy w Zakopanem o ile się nie mylę (jak tak to poprawić proszę ;-) )

Ja osobiście byłem w tej karczmie wiele razy i nie mam do niej zastrzeżeń, no po za tym, że jeden raz na jakieś 10 jakie tam byłem, trafiłem na wstawionego kelnera, ale jedzenie w sumie przyniósł dobre :). A właśnie co do jedzenia to mi tam bardzo smakuje i uważam, że jakościowo nie ma za wielkiej różnicy we wszystkich tych karczmach tego właściciela, nawet karty dań są bardzo podobne wszędzie. Cenowo jak to na Krupówkach czyli dla jednych drogo, dla tych co jędzą tam zawsze to ceny po prostu normalne.

Mi natomiast najbardziej w tej karczmie podoba się wystrój, budzący trochę kontrowersji, bo jednak te wszystkie graty porozwieszane po ścianach nie każdemu mogą odpowiadać i kojarzyć się trochę z nieładem i nie porządkiem, ale dla mnie to jest akurat na plus i tak jakoś oryginalnie i staro wygląda że mi się podoba :-)

Słyszałem też już trochę nie najlepszych opinii o tej karczmie, ale mi jeszcze nic złego się tam nie przydarzyło i mam nadzieję, że się nie przydarzy :-) Póki co w to sumie moja ulubiona karczma ;-)

A jakie są Wasze opinie na temat tej karczmy, którymi możecie się podzielić :?:

  
 
 
hybrid87
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-09-28, 12:44   

Ja tam piłam pyszne grzane wino, ale to było jakieś 5 lat temu....... I kapela fajnie przygrywała ;-)
 
 
Tomek
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-01-12, 18:32   

W karczmie Gazdowo Kuźnia byłem raz ale jakoś nie przypadła mi do gustu. Jedyne co mogę pochwalić to kwaśnicę i uprzejmą kelnerkę, ale ogólnie klimat jakoś mnie nie przekonuje. Zdecydowanie wolę dwie inne karczmy od tego samego właściciela.
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-01-12, 19:00   

Klimat rzeczywiście nie każdemu może przypaść tam do gustu co zresztą już w pierwszym poście napisałem, bo tam jest trochę dziwnie... ale mi ta dziwność akurat odpowiada ;-)

Tomek napisa/a:
Zdecydowanie wolę dwie inne karczmy od tego samego właściciela.


Które :-D :?:
 
 
Tomek
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-01-12, 19:45   

KPZ i Stek Chałupa
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-01-12, 19:55   

Do tej drugiej się muszę w końcu przejść, już parę razy miałem być i zawsze miejsca nie było ;-) A do pierwszej się już przekonałem... ;-)

A e Gazdowej to już w sumie też dawno nie byłem... :-P Ale tam pewnie wszystko po staremu czyli od 20 lat tak samo :mrgreen:
 
 
Lucy 



Wiek: 48
Doczya: 28 Pa 2011
czyli 4557 dni temu

Posty: 381
Tematy: 8
Otrzyma 28 piw(a)
Skd: z pięknego Śląska
Wysany: 2012-01-12, 19:58   

Kiedy Wy macie czas po tych knajpkach chodzić? :mrgreen: :shock:
Ja po zejściu z gór padam od razu do łóżka i ani myślę wychodzić na Krupówki :-D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-01-12, 20:02   

Lucy napisa/a:
Ja po zejściu z gór padam od razu do łóżka i ani myślę wychodzić na Krupówki :-D


No bo jak Ty całe Tatry w jeden dzień przechodzisz to tak potem jest, po lekku trzeba :-P Ja tam zawsze po zejściu z gór myślę o jedzeniu np. w Gazdowej Kuźni, a potem czasem jeszcze termy dla relaksu przed snem :-)
 
 
Tomek
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-01-12, 20:07   

Czas na góry jest od 6 do 17-18, a czas na karczmowanie jest od 19-20 do 24-1 w nocy :-P
 
 
Lucy 



Wiek: 48
Doczya: 28 Pa 2011
czyli 4557 dni temu

Posty: 381
Tematy: 8
Otrzyma 28 piw(a)
Skd: z pięknego Śląska
Wysany: 2012-01-12, 20:12   

Tomek napisa/a:
od 19-20 do 24-1 w nocy

U mnie to już czas na spanie :mrgreen:




....żartuję oczywiście.....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Tomek
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-01-12, 20:19   

może być i "spanie" :-P ale ja po górach wolę zimne piwko, porządny kawałek mięska i ładne widoki w postaci uśmiechniętych kelnerek ;-)
 
 
forever 



Wiek: 48
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4565 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2012-01-12, 20:56   

Tomek- czyli negatywnych zmian w mózgu nie stwierdzono u Ciebie. Oczywiście żeby Lucy mnie nie zrugała, mam na myśli-jak na faceta ;-)

Czym więcej piszecie i polecacie tym lepiej dla innych. Trudniej wpaść na minę. Choć niby z gustami się nie dyskutuje. Jeden woli jeździectwo a inny koninę :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
akm990 



Wiek: 44
Doczy: 21 Sie 2010
czyli 4990 dni temu

Posty: 514
Tematy: 14
Otrzyma 11 piw(a)
Skd: zakopane /dublin
Wysany: 2012-01-13, 23:53   

a tak przy okazji właściciela dodam , że w Zakopanem pewnie z 20 karcz należny i plus sporo na rynku w Krakowie i samym Krakowie
i jeszcze wspomnę , że ta to chyba jedna z pierwszych , albo jego pierwsza w Zakopanem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
anig 


Doczya: 26 Lut 2012
czyli 4436 dni temu

Posty: 14
Tematy: 0
Skd: Bdg
Wysany: 2012-02-26, 16:58   

bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, ciekawy regionalny wystrój (ciekawy jak dla przybysza z nizin) no i góralsko muzyka. Jak dla mnie ulubione miejsce na Krupówkach, zaraz obok Staro Izby.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum