Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: gorski, krupowkach., na, pstrag

Pstrąg Górski na Krupówkach.
Autor Wiadomo
wars 



Doczy: 24 Wrz 2011
czyli 4592 dni temu

Posty: 19
Tematy: 2
Skd: Warszawa
Wysany: 2011-10-01, 13:56   Pstrąg Górski na Krupówkach.

Bardzo kiepska knajpa!!!
Irytująca obsługa. Ja dostałem placka po zbójnicku bardzo szybko, żona filet z pstrąga w sosie maślanym w momencie, gdy ja zjadłem swoje danie. Co to ma być? Nigdy czegoś takiego nie spotkałem. W całej knajpie rozgardiasz na całego. Jedzenie też niezbyt dobre. Placki były smażone chyba bez dodatku przypraw, frytki do pstrąga niedosmażone (chyba nigdzie gorszych nie ma). Sam pstrąg w sumie nie był zły ale za tą cenę na pewno można zjeść coś dużo lepszego. Beznadzieja. Nigdy tam nie wrócimy... W ciągu całego pobytu w Zakopanem zdecydowanie najgorsza knajpa. Nie polecam, a nawet przestrzegam!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
aleksandraphl
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-10-01, 14:15   

Ja akurat mam zupelnie inne spostrzezenia i odczucia po wizycie w tym miejscu. Super obsluga, profesjonalna i bardzo mila, bardzo tez pomocna w wyborze dan. Jedzenie pyszne, bralam pierogi, koleznaka pstraga a pozniej deser i smakowalo wybornie. Wszystko swieze, dobrze doprawione. A do tego ceny nawte troszeczke nizsze niz w innych knajpach. Ja tam na pewno wroce.
 
 
Asia 



Wiek: 37
Doczya: 19 Wrz 2011
czyli 4596 dni temu

Posty: 221
Tematy: 7
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2011-10-01, 14:18   

Bylam tam 2 lata temu, obsluga moze nie jest jakas nadzwyczajna ale jedzenie bylo pyszne. Siostra do dzis sie zachwyca pstragiem, ktory jadla
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
dzierlatka
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-10-01, 14:24   

Zakopiańskie knajpy i detaliści kupują pstrąga hodowlanego w jedynej w Polsce górskiej hodowli ryb łososiowatych - firma SITARZ / okolice Zakopanego/

można tam kupić - pstrąga teczowego, potokowego - mają własny narybek, i co najważniejsze - jest hodowany na zródlanej wodzie
 
 
wars 



Doczy: 24 Wrz 2011
czyli 4592 dni temu

Posty: 19
Tematy: 2
Skd: Warszawa
Wysany: 2011-10-02, 20:41   

Malgo2malgo napisa/a:
Wars, na pstrąga zawsze trzeba dłużej poczekać, jest nawet taki zapis w karcie. To prawda, fajnie jest zjeść obiad razem, a nie, że ktoś już je, druga osoba czeka, potem druga osoba je a pierwsza patrzy :) Jednak zrobienie placka zajmuje 3 razy mniej czasu niż upieczenie pstrąga, którego, dzięki Bogu, podają świeżego.
Ja w to nie wątpię, ale dlatego placek powinien być robiony właśnie o wiele później, żeby nie było takich sytuacji. Każdy może mieć swoje zdanie co do tej knajpy ale ja na pewno go nie zmienię... Nie wrócę tam i koniec... Dla mnie to największe rozczarowanie podczas pobytu w Zakopanem...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wars 



Doczy: 24 Wrz 2011
czyli 4592 dni temu

Posty: 19
Tematy: 2
Skd: Warszawa
Wysany: 2011-10-02, 21:45   

No to widać, że klienta nie traktują tam za dobrze. (bo wiedzą, że w centrum Zakopanego non stop przewija się tyle ludzi, że i tak klientów będą mieli). Tak jak pisałem pstrąg najgorszy nie był ale wszystko pozostałe tak... :->

PS. nie ma to jak pstrąg w w Bieszczadach http://www.pstrag.akso.biz/ ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-10-03, 01:27   

wars napisa/a:
Irytująca obsługa. Ja dostałem placka po zbójnicku bardzo szybko, żona filet z pstrąga w sosie maślanym w momencie, gdy ja zjadłem swoje danie.


No to obsługa rzeczywiście nie profesjonalna, bo nawet wg, podstawowych zasad kultury kobiecie powinno się podać jako pierwszej, a że placka robi się szybciej to w czym problem był z plackiem poczekać ;-) Ale zazwyczaj powinno się na jeden raz przynosić danie dla całego stołu, no chyba, że jest tego dużo to na kilka razy.
 
 
dzierlatka
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-10-03, 14:05   

oj..Cepry..Cepry !!!
 
 
Lestaf 


Wiek: 40
Doczy: 23 Wrz 2011
czyli 4593 dni temu

Posty: 96
Tematy: 3
Otrzyma 13 piw(a)
Skd: Gdańsk
Wysany: 2011-10-03, 14:09   

A ja tam jadłem zupę gulaszową w chlebie i nie narzekam ani na jedzenie, ani na obsługę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
MORF 



Wiek: 40
Doczy: 23 Sty 2011
czyli 4836 dni temu

Posty: 118
Tematy: 48
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Kraków
Wysany: 2011-10-06, 19:53   

Dwa lata temu w pitoliłem tam pstrąga, był drogi i dobry!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Gosia 


Doczya: 13 Lut 2012
czyli 4449 dni temu

Posty: 83
Tematy: 2
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Pilawa
Wysany: 2012-03-29, 23:39   

Od 2004 roku jeżeli jedliśmy obiad w knajpie to tylko tam. Było naprawdę super. Ale w zeszłym roku dużo się tam pozmieniało: restaurację przebudowano, zmieniła się obsług i niektóre dania. Niestety zdecydowanie na gorsze :-( W sierpniu zeszłego roku byliśmy tam dwa razy. Za pierwszym ja dostałam przyzwoitą baraninę, ale mój mąż rozmoczonego halibuta (choć mamy wątpliwości czy jedynie cena nie była z halibuta, bo trudno było poznać co to za ryba). A za drugim razem żeberka nawet dobre (choć przed zmianami były lepsze), ale frytki ledwo ciepłe. Ale największe emocje zaczęły się po jakichś dwóch godzinach po obiedzie. Najpierw mnie zemdliło, a później zaczęły się drgawki i napad zimna choć na dworze było ciepło. No a później to już każdy wie jakie są objawy zatrucia pokarmowego. Kolejny dzień zaczął się od wizyty mojego męża w aptece, bo ja nie byłam w stanie wyjść z kwatery po nocnych męczarniach. Później dwa dni diety. Zdecydowanie nie polecam już tej knajpy :-( Od tamtej pory chodzimy do Gazdowo Kuźnia i nie zawiedliśmy się :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
cezary2x 



Doczy: 22 Lut 2012
czyli 4440 dni temu

Posty: 26
Tematy: 3
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Płock
Wysany: 2012-04-04, 00:54   

W ubiegłym tygodniu byłem w tej restauracji 2 razy.
Pstrąg jak zawsze (moim zdaniem) klasa. "Naleśniki" (1 duża sztuka w zestawie ;-) ) choć porcja spora-ogólnie słabe. Dostałem innego niż zamówiłem. Bez problemu zamówienie wymieniono ale i jeden i drugi gorący nie był.
Miód pitny klasa :mrgreen:
Cenowo chyba faktycznie nie jest tam najdrożej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Gosia 


Doczya: 13 Lut 2012
czyli 4449 dni temu

Posty: 83
Tematy: 2
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Pilawa
Wysany: 2012-04-05, 08:42   

Jak widać mieliśmy pecha. Ale dzięki temu znaleźliśmy inne fajne miejsce :-D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 43
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4690 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2012-09-29, 15:33   

Mi tam smakowało i polecam pstrąga ,ale wydawało mi się że długo się czeka. Jak chce się fileta to jest tam kilka płatów nałożonych na siebie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum