Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: 15, dla, forumowiczow, od, rabatu, tatrzanskie, turnie

15% Rabatu od Tatrzańskie Turnie dla Forumowiczów!
Autor Wiadomo
ATT 



Doczya: 19 Pa 2011
czyli 4564 dni temu

Posty: 10
Tematy: 2
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2011-11-13, 12:28   15% Rabatu od Tatrzańskie Turnie dla Forumowiczów!

Szanowni Administratorzy,
Mam propozycję dla wszystkich Forumowiczów, ale nie wiem, gdzie ją zamieścić. Nie chcąc popełnić faux pas piszę tutaj z nadzieją, że w razie czego wątek zostanie gdzieś przeniesiony (może do konkursów? sama nie wiem). Do rzeczy:

Chcemy Wam zaproponować 15% zniżki na pobyt w Apartamentach Tatrzańskie Turnie, do wykorzystania w trakcie pobytów do 26.12 (czyli Boże Narodzenie w Zakopanem też wchodzi w grę :)). Zniżka obowiązuje przy pobytach powyżej 450zł wartości lub minimum 3 nocach. Jeśli chcielibyście z niej skorzystać koniecznie podajcie hasło (np. wypełniając formularz na naszej stronie www.tatrzanskie-turnie.pl ) : Tatry i Zakopane nasz raj na Ziemi :).

Co Wy na to?

Pozdrawiam,
Apartamenty Tatrzańskie Turnie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-11-21, 20:07   

Ogólnie tak przejrzałem sobie właśnie całą Waszą ofertę i muszę przyznać, że apartamenty na zdjęciach wyglądają całkiem nieźle :-) I w zasadzie nawet tanio wychodzą, tylko jak pierwszy raz przeglądałem ten cennik to się wystraszyłem, bo może trochę w błąd wprowadzić, tzn. można pomyśleć, że są to ceny od osoby :-P

Ale po długim przeglądaniu się temu cennikowi wyszło mi że przy wykorzystaniu wszystkich miejsc w apartamencie ceny wychodzą od 50 do 70 zł za osobę, co wg mnie dużo nie jest jak na Zakopane i w dodatku zawsze to apartament a nie ciaśniutki pokoik :-) Do tego jeszcze te 15 % zniżki to też zawsze coś. Więc pomysł z rabatem jak dla mnie świetny :-)

Tylko teraz piszecie pod cennikiem tak:

Cytat:
Podane ceny nie dotyczą pobytów weekendowych, dwudniowych i trzydniowych.


To czego dotyczą te ceny w tabelce, bo czegoś nie rozumiem :?: ;-)

Cytat:
Dodatkowa osoba w apartamencie - 20zł za dobę


Mam to rozumieć, że przy wynajęciu 4 osobowego apartamentu za 240 zł, a będąc tam w 5 osób zapłacę 260 zł :?: Czyli cena na osobę zmaleje, tyle, że będę miał jedno łóżko mniej ;-) I macie jakiś limit na te dodatkowe osoby, czy to dowolna ilość ;-) :?:
 
 
ATT 



Doczya: 19 Pa 2011
czyli 4564 dni temu

Posty: 10
Tematy: 2
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2011-11-21, 23:13   

Cieszę się, że podobają Ci się nasze apartamenty :).

Sprawa wygląd tak - ceny faktycznie dotyczą całego apartamentu i staramy się aby były atrakcyjne. Zastrzeżenie dotyczące pobytów 2- i 3-dniowych wynika z naszego minimum ekonomicznego. Oczywiście apartament można wynająć nawet na 1 noc, jednak cena będzie wówczas inna niż w cenniku, o czy wolimy naszych gości uprzedzić :).

Ceny w tabeli dotyczą zatem pobytów na minimum 3 lub 4 noce (to zależy od okresu).

Jeśli zaś chodzi o liczbę osób w apartamencie - tak, im więcej osób tym niższa cena od osoby :). Można powiedzieć tak - niższa cena bo i mniejsza przestrzeń dla każdej osoby ;). Oczywiście liczba dostawek w apartamentach jest ograniczona. Ograniczenie podyktowane jest rozsądkiem ;) - im większa powierzchnia apartamentu tym więcej dodatkowych osób może w nim mieszkać. Np. W apartamentach 4-osobowych zakładamy 1 dostawkę. Ale już w 5-osobowych jest możliwość 2 dodatkowych osób w apartamencie. Jest to także zależne od wieku naszych gości :).

Jeśli mogę coś jeszcze wyjaśnić to zachęcam do zadawania pytań :).

I oczywiście zapraszam do Tatrzańskich Turni :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum