Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: helios, hotel

Hotel Helios
Autor Wiadomo
KoRn 


Doczy: 04 Mar 2010
czyli 5161 dni temu

Posty: 5
Tematy: 3
Wysany: 2010-03-04, 18:20   Hotel Helios

Byliście w tym hotelu? Jak dla mnie ten hotel nie pasuje do klimatów Zakopanego bardziej nadaje się w mieście gdzie jest dużo samochodów i wieżowców. Może i jest elegancki ale według mnie on nie pasuje miedzy góry. A jak wy myślicie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kamila 


Doczya: 24 Lut 2010
czyli 5169 dni temu

Posty: 253
Tematy: 9
Otrzyma 3 piw(a)
Wysany: 2010-03-04, 21:52   

Ja tam nie byłam, ale przeglądałam ofertę w internecie. Moim zdaniem cena do jakości ( tzn. do zdjęć w necie) za wysoka. Mi szkoda, by było kasy, by za dobę od osoby płacić 145 zł w pokoju jednoosobowym. Może jeszcze ktoś kto tam był wypowie się na temat jedzenia tam oferowanego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
NoOne00 


Doczy: 08 Mar 2010
czyli 5157 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Wysany: 2010-03-08, 19:42   

takze nie bylem lecz w ofercie wyglada ciekawie .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Fantasmagoria 


Doczya: 24 Lut 2010
czyli 5169 dni temu

Posty: 65
Tematy: 6
Otrzyma 3 piw(a)
Wysany: 2010-03-13, 19:25   

Jednak cena rzeczywiście trochę wygórowana.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Piotrek 


Wiek: 37
Doczy: 10 Mar 2010
czyli 5155 dni temu

Posty: 87
Tematy: 3
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Warszawa
Wysany: 2010-03-20, 09:35   

Spojrzałem na ich stronę - podobnie jak Kamila - uważam, że cena chyba za wysoka. Ja raczej na pewno za taką cenę nie zdecydowałbym się na ten hotel. O tyle dobrze, że w Zakopanem jest wiele interesujących miejsc noclegowych i jak tylko odpowiednio wcześniej zarezerwuje się to można mieć fajne miejsce noclegowe.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kamila 


Doczya: 24 Lut 2010
czyli 5169 dni temu

Posty: 253
Tematy: 9
Otrzyma 3 piw(a)
Wysany: 2010-03-23, 18:32   

A może jest osoba, która tam była? Bo tak sobie myślę, że zdjęcia w necie to jedno a na żywo to jednak co innego. Będę wdzięczna za wszelkie info
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
magda-lena 



Doczya: 06 Lip 2010
czyli 5037 dni temu

Posty: 52
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2010-07-23, 13:13   

no wlasnie jak jest ktos to niech cos napisze bo juz tak przegladam wykaz a tu nic nei ma
;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
magda-lena 



Doczya: 06 Lip 2010
czyli 5037 dni temu

Posty: 52
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2010-07-23, 13:16   

no wlasnie jak jest ktos to niech cos napisze bo juz tak przegladam wykaz a tu nic nei ma
;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
PawełM
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-06-13, 10:37   

Byłem tam w 2009 roku. Cena którą podajecie faktycznie jest wysoka, ale hotel ma promocję i cena uzależniona jest od piętra (nie mają windy). O ile pamiętam III piętro - 90 zł za jedynkę. Niestety jedynki usytuowane są w hotelu po stronie Gubałówki więc widok jest na parking i jakiś zakład kamieniarski. Można również wynająć "studio 1+1" ale to już trochę drożej. No ale widoczek na Tatry.

Jak wszędzie oferta na zdjęciach zawsze wygląda lepiej. Ogólnie pokój niewielki, skrzypiące łóżko, TV z 4 programami (no ale kto ma czas oglądać TV), łazienka z prysznicem, stare meble. Za to jest bardzo czysto. Wszystkie pokoje sprzątane są codziennie. Cała obsługa jest sympatyczna i kompetentna.

Mocnym punktem jest restauracja hotelowa. Smacznie i w sumie niedrogo - obiad ok 20-25 zł (wiem że w Zakopanem można zjeść taniej ale to opcja dla leniwych). Jak ktoś lubi włoską kuchnie to znajdzie tam spory wybór przeróżnych past, pizzy itp. itd. W karcie dań znajdują się również dania kuchni regionalnej.

No ale najmocniejszym punktem hotelu jest usytuowanie. Kilka minut pieszo od dworca i busów oraz kilka minut od Krupówek.
 
 
Start.Zakopane 



Doczy: 01 Cze 2011
czyli 4707 dni temu

Posty: 230
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2011-06-29, 14:06   

No jest to hotel,wiec nic dziwnego że ceny są wysokie. W Zakopanym można znaleźć tańsze i równie komfortowe noclegi,ofert naprawdę nie brakuje. Pamiętajmy także o tym,aby mieć piękny widok na góry z pokoju,to ważna sprawa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum