Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: dla, doliny, poczatkujacej

Doliny dla poczatkujacej :)
Autor Wiadomo
Ewik30 



Wiek: 43
Doczya: 28 Gru 2011
czyli 4496 dni temu

Posty: 27
Tematy: 3
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Lublin
Wysany: 2012-01-17, 11:22   Doliny dla poczatkujacej :)

Jade pod koniec stycznia i ....:) idac z Doliny Bialego mozna odbyc piekny spacer w kierunku Dolinki ku Dziurze i Dolinki za Bramka ....moze jeszcze Dolina Bialej Wody i jeszcze Doline Filipka znalazlam :) cos jeszcze proponujecie ? Moze ktos mi jeszcze podpowie co warto zwiedzic czego nie przeoczyc z gory wielkie dzieki :)

[ Dodano: 2012-01-17, 11:24 ]
i jeszcze Dolina Koscieliska chyba tez latwa i podobno z pieknymi widokami :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ola's 



Wiek: 28
Doczya: 19 Maj 2010
czyli 5084 dni temu

Posty: 1762
Tematy: 4
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Głubczyce
Wysany: 2012-01-17, 12:45   

Kalatówki, Dolina Strążyska, Dolina Chochołowska :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
forever 



Wiek: 48
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4564 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2012-01-18, 00:17   

Ewik30, wymieniłyście razem z ola's, te najlepsze doliny dla początkujących. Choć u tego Filipka jeszcze nie byłem nigdy :-)
Ale jak byłem pierwszy raz w Tatrach (bardzo późno w życiu :-( ) to żadna z wymienionych nie sprawiła większego problemu. A w połowie pobytu spadło sporo śniegu. Tylko kondycja i dobre buty ;-)
No i jak pierwszy raz jedziesz, to rozpocznij wyprawy przy dobrej pogodzie/widoczności od Kalatówek a przy gorszej od Kościeliskiej. To moje subiektywne zdanie.

Gwarantuje, że każdego następnego dnia wstaniesz bez problemu wcześnie rano, by ruszyć gdzieś ponownie :->
Ale sam poczytam chętnie pomysły innych, bo choć już przejrzałem cały temat, to nadal szukamy miejsc mało znanych i dla żółtodziobów. Jedziemy na 3 tyg pod koniec maja, a to jest sporo dni.

Choć wiem, że przed kompem plany łatwo się robi. A później nogi i tak mogą pokazać, kto tu rządzi :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Stella 



Doczya: 06 Gru 2011
czyli 4518 dni temu

Posty: 207
Tematy: 10
Otrzyma 25 piw(a)
Skd: Beskid Sąd./Kraków
Wysany: 2012-01-18, 01:19   

Ewik30 - ja zatem doradzę może nie dolinę, ale piękną polanę, tak akurat dla poczatkujących - klik :-)

forever napisa/a:
Ale sam poczytam chętnie pomysły innych, bo choć już przejrzałem cały temat, to nadal szukamy miejsc mało znanych i dla żółtodziobów.

Mam podobnie - sama bardzo się cieszę jak odkrywam tu coś o czym jeszcze nie słyszałam :-D

A 3 tygodnie to sporo, sądzę, że dobrze jest zrobić listę miejsc/szlaków, które chciałoby się odwiedzić, ale zaplanować cokolwiek na tak długi okres czasu raczej ciężko ;-) Nogi mogą chcieć boleśnie ujawnić obecność mięśni, których nie używa się zbyt intensywnie na płaskim terenie :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
borsuk6x9 



Wiek: 55
Doczy: 27 Sty 2011
czyli 4831 dni temu

Posty: 573
Tematy: 6
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Łódź
Wysany: 2012-01-18, 07:51   

dolinę filipka śmiało mozna sobie podarować. praktycznie cały czas idzie się lasem i gór nie widać. dolina za bramką też nie jest super atrakcyjna. natomiast dolinę białego mogę śmiało polecić (rewelacja w upały) a w dolinie ku dziurze na końcu jest jakinia w której podobno zbój madej się ukrywał. można wejść do środka
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Start.Zakopane 



Doczy: 01 Cze 2011
czyli 4706 dni temu

Posty: 230
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-06-06, 15:12   

te Doliny dla "początkujących" to także bardzo dobra rozgrzewka przed poważniejszymi wypadami,powiedzmy warto sobie pójść podczas pierwszego dnia pobytu w kościeliską czy chochołowską i po prostu podziwiać. Na pewno nikomu nie sprawi to trudności.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
all-in 


Doczya: 22 Lut 2012
czyli 4440 dni temu

Posty: 33
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Głg
Wysany: 2012-07-12, 11:31   

Polecę jeszcze z Polany Strążyskiej do Siklawy małej. Trasa przyjemna, a na samej polanie piękne widoki:) na pierwszy dzień i do tego pierwszy raz w górach właśnie tam poszłam. Kościeliska bardo ładna, Chochołowska też ponoć piękna, ale jak do tej pory nie zobaczyłam jej jeszcze na żywo.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Start.Zakopane 



Doczy: 01 Cze 2011
czyli 4706 dni temu

Posty: 230
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-10-12, 19:52   

No to żałuj,bo faktycznie jest piękna,wspaniałe widoki,plus do tego możliwość przejażdżki rowerowej. To wszystko ma swój urok:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
all-in 


Doczya: 22 Lut 2012
czyli 4440 dni temu

Posty: 33
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Głg
Wysany: 2012-10-14, 15:45   

Na pewno przy najbliższej okazji to nadrobię;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
dan38 


Doczy: 25 Lip 2011
czyli 4652 dni temu

Posty: 99
Tematy: 8
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2012-10-14, 19:44   

z takich łatwiejszych to jest też Małej Łąki.
Mam zamiar za kilka dni tam pójść
Pozdrawiam Wszystkich (jeszcze z Poznania)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Start.Zakopane 



Doczy: 01 Cze 2011
czyli 4706 dni temu

Posty: 230
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-11-09, 13:32   

Zgadzam się,z łatwiejszych tras obok kościeliskiej czy Chochołowskiej- Dolina małej łąki jak najbardziej tak,w sam raz na spacer na rozgrzewkę i ogólnie do podziwiania widoków.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum