Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: start, zakopane

Start Zakopane
Autor Wiadomo
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 4988 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2012-05-16, 19:28   Start Zakopane

Ostatnią majówkę miałam przyjemność spędzić w ośrodku Start Zakopane przy ul. Piłsudskiego. Śmiało mogę polecić to miejsce. Po pierwsze obsługa jest tak miła, gościnna i życzliwa, że aż chce się wracać. Oprócz tego niewątpliwym atutem jest położenie - blisko jest praktycznie wszędzie - i na dworzec i na Krupówki i pod Skocznię. Pokoje schludne, wyremontowane, wszystkie mają balkon. Panie sprzątaczki wzorowo dbają o czystość. Aż żal było wyjeżdżać. Jako dodatkową rekomendację mogę jeszcze napisać, że moja mama, która średnio przepada za górami tak zauroczyła się ośrodkiem, że już planuje powrót ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Małgo 



Wiek: 50
Doczya: 21 Maj 2011
czyli 4697 dni temu

Posty: 183
Tematy: 5
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Rzeszów
Wysany: 2012-08-16, 23:03   

wszystko pięknie ale skąd wziąć kasę na pobyt w tym miejscu?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
PilotowaBB 


Doczya: 25 Lip 2012
czyli 4266 dni temu

Posty: 7
Tematy: 3
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-09-18, 18:50   

Zakopane jest przereklamowane, za to Bukowina Tatrzańska ma swój niepowtarzalny urok :) Niestety konkretny nocleg trudno będzie mi polecić, bo nie byłem tam 3 lata, a wiadomo wszystko się zmienia, więc nie znam aktualnych danych, cenników itd. Najlepiej sam zerknij na stronę: http://www.e-wczasy.pl/noclegi,bukowina-tatrzanska i tam poszukaj :) Baza jest cały czas aktualizowana, więc z pewnością znajdziesz odpowiedni nocleg dla siebie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Start.Zakopane 



Doczy: 01 Cze 2011
czyli 4686 dni temu

Posty: 230
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2012-11-22, 11:49   

Nie mogę się zgodzić,ponieważ Zakopane nie jest przereklamowane. To oczywiście indywidualna ocena każdego z nas, i jeśli wyjeżdżamy np w sierpniu: faktycznie można spotkać tłumy na szlakach czy Krupówkach. jednak spróbujmy jesienią,np wrzesień czy zimą- wtedy mamy piękne widoki złotych drzew czy zaśnieżonych gór,na szlakach także można spotkać tylko zagorzałych zwolenników górskich wycieczek. Można solidnie wypocząć,nabrać dystansu,podziwiać okolice. Piszesz,ze taki wypoczynek jest drogi- rezerwując wcześniej np: pobyt świąteczno-sylwestrowy można zyskać atrakcyjny rabat i w efekcie nie kosztuje to wiele.

A atrakcji cała moc: wyciągi,szlaki narciarskie- teraz pisze o zimie,ale i latem czy jesienią można udać się np w Dolinę Chochołowską i pojeździć na rowerze,czy też nad czarny Staw pod Rysami i Przełęcz Karb- to tylko niektóre z punktów widokowych w tatrach,jest ich znacznie więcej. Kto raz był ten na pewno będzie chciał tutaj wrócić:)

A to dla Was:):

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
malinka72
mileks 


Doczya: 25 Wrz 2023
czyli 187 dni temu
Posty: 21
Tematy: 4
Skd: Warszawa
Wysany: 2023-10-19, 07:36   

:->
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum