Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: dodaj, lista, noclegow, polecanych, propozycja, swoj

Propozycja - lista polecanych noclegów - dodaj swój!
Autor Wiadomo
wicher 


Wiek: 46
Doczy: 15 Sty 2013
czyli 4092 dni temu

Posty: 38
Tematy: 7
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Aleksandrów Łódzki
Wysany: 2013-01-20, 19:21   Propozycja - lista polecanych noclegów - dodaj swój!

Kochani mam taki pomysł, może wpisujmy tutaj adresy gdzie warto mieszkać, a gdzie nie oczywiście uzasadniamy i te adresy które się będą powtarzały będziemy ewentualnie polecać lub całkiem przeciwnie. W końcu to forum jest dla nas, a dzięki temu unikniemy może nieprzyjemnych chwil. Co wy na to zostawiam wam forumowiczom pod ocenę. Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kamil 



Doczy: 24 Maj 2012
czyli 4328 dni temu

Posty: 27
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Częstochowa
Wysany: 2013-01-21, 18:00   

Polecam kwatery przy ul. Chyców Potok 3a, u Pani Rapacz . Jeździmy tam co rok od kilku lat i zawsze wracamy zadowoleni . Nie jest to miejsce dla osób bardzo imprezowych ;) ,raczej dla rodzin z dziećmi ... Jest bardzo czysto , na każdym piętrze lodówka ,kuchenka ,mikrofala itp. no i widok na Giewont i Kasprowy :) Do dworca PKS (busy) piechotką ok 10 minut ,na Krupówki ok 15...Ceny też nie szokują , w zeszłym roku w lipcu płaciliśmy 35 pln od osoby.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
dan38 


Doczy: 25 Lip 2011
czyli 4631 dni temu

Posty: 99
Tematy: 8
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2013-01-21, 20:10   

POD NOSALEM
Mogę zdecydowanie polecić
http://bts.spanie.pl/
Już kiedyś polecałem...nawet mała wojna była, bo poleciłem "nie dla imprezowiczów".
Polecam nie dlatego, że to dom przyjaciółki mojej żony...Polecam bo czysto, przyjemnie, dom jest nowy. Spali tu moi goście, gdy żeniłem się w Zakopanem.
Dobre miejsce dla narciarzy...narty można przypiąć już w pokoju...tak blisko na Nosal. ;))
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 42
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4669 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2013-01-21, 20:12   

Moi znajomi jeżdżą tam co roku gdzieś na Chyców potok nie znam niestety numeru. Jedyny minus daleko od Krupówek ale każdy szuka coś innego. Ja np. w tym roku bylem w Zębie i polecam Pokoje Watra Ząb 127
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
malinka72 


Wiek: 51
Doczya: 05 Mar 2011
czyli 4774 dni temu

Posty: 175
Tematy: 2
Skd: pomorskie
Wysany: 2013-01-21, 20:36   

Polecam z czystym sumieniem http://www.uleona.pl/,fajna lokalizacja na Krzeptówkach a co najważniejsze właściciele przesympatyczni i pomocni,cena też niewygórowana:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wicher 


Wiek: 46
Doczy: 15 Sty 2013
czyli 4092 dni temu

Posty: 38
Tematy: 7
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Aleksandrów Łódzki
Wysany: 2013-01-21, 20:56   

Dzięki kochani za wypowiedzi myślę że wspólnymi siłami, unikniemy niemiłych niespodziank, szczerze namawiam wszystkich. Ja na pewno będę brał pod uwagę wasze opinie przy wyborze miejscówek na nocleg.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
daniel19831 


Wiek: 40
Doczy: 12 Sty 2013
czyli 4095 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: Częstochowa
Wysany: 2013-01-21, 21:48   

Ja będąc w Zakopanem nocowałem u Ewki na ul. Do samków 13b,
u Stochów na ul. Witkiewicza 16 f a także u Ani Kaleta na ul Spyrkówka 8a wszystkie te noclegi mogę polecić z czystym sumieniem. Teraz jestem na etapie szukania noclegu z wyżywieniem jeżeli macie jakieś sprawdzone to byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam Daniel:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 42
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4669 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2013-01-22, 20:17   

Jeżeli nie przeszkadza ci m. Ząb to polecam tę kwaterę o której pisałem we wcześniejszych postach. Tam maja przepyszne jedzonko a do Gubałóweczki poł godzinki drogi spokojnym spacerkiem a do Zakopca busik za 4,50. Przystanek no i dobrze zaopatrzony tani sklep oddalony o jakies 70 m od kwatery http://zakopane-watra.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
daniel19831 


Wiek: 40
Doczy: 12 Sty 2013
czyli 4095 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: Częstochowa
Wysany: 2013-01-26, 17:13   

Udało mi się zarezerwować sobie nocleg w Willi Wojcias na ul Mrowce co prawda jest kawałek do dworca, ale to nic, na stronie www.baza-nocleg.pl obiekt na bardzo dobre opinie a czy ktoś z Was miał przyjemność tam nocować jeżeli tak to prosiłbym o podzielnie się opinią na ten temat

Pozdrawiam Wszystkich ciepło w ten zimny dzień:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Majka M 



Doczya: 19 Lip 2012
czyli 4272 dni temu

Posty: 124
Tematy: 3
Otrzyma 6 piw(a)
Skd: Krakow
Wysany: 2013-01-27, 10:49   

Zawsze nocuję (od ponad 20 lat) w domkach przy Przewodników Tatrzańskich.Warunki typowo turystyczne, ale jest wszystko to co trzeba.Poza tym piękne otoczenie, strumyk, drzewa, ławeczki, choć to mi w zasadzie do szczęścia nie jest potrzebne, bo cale dnie spędzam w górach.Noclegi zawsze trzeba rezerwować dużo wcześniej, bo w sezonie wszystko zajęte. Są domki dwu i czteroosobowe.Dwa spore parkingi na terenie ośrodka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wichurra 



Doczya: 11 Lip 2012
czyli 4280 dni temu

Posty: 63
Tematy: 0
Otrzyma 4 piw(a)
Skd: Września
Wysany: 2013-01-31, 16:11   

Ja zazwyczaj śpię w schroniskach, ale wyjeżdżając z rodzicami, którzy większego komfortu szukają, nocujemy w hotelu Patria. Blisko Krupówek,sympatyczna obsługa, parking, wi-fi, śniadanie w formie szwedzkiego bufetu, bardzo urozmaicone. Można też wziąć opcję z obiadokolacją. Latem płaciliśmy za jedną osobę w pokoju dwuosobowym 95zł (tylko nocleg+śniadanie), tego roku zimą 110zł (śniadanie+obiadokolacja). Ceny jak widać nie są niebotyczne, a jeżeli ktoś potrzebuje wygód, to są:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
limak33 


Wiek: 38
Doczy: 07 Lis 2012
czyli 4161 dni temu

Posty: 19
Tematy: 6
Skd: Legionowo
Wysany: 2013-02-01, 08:24   

Domki Pod Blachówką 27, Kościelisko
serdecznie polecam domki pod blachówką: schludnie, czysto, przestrzennie, zawsze ciepła woda , ciepło (podgrzewana podłoga), na każdym pietrze łazienka, dwa balkony (tarasy) piękny widok na Giewont, kominek (rozpalenie we własnym zakresie), domki w pełni wyposażone lodówka, pralka, suszarka, sztućce, gary, szklanki, domek spokojnie mieści 9 osób. byłem z rodziną i jestem naprawdę bardzo zadowolony. a i w zimę podjazd do domków bez łańcuchów nie polecałbym. pozdrawiam Kamil Legionowo :mrgreen: http://www.apartamenty-wypoczynek.pl/galeria/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
martuchowata 



Wiek: 37
Doczya: 01 Lut 2013
czyli 4075 dni temu

Posty: 4
Tematy: 1
Skd: Gdynia
Wysany: 2013-02-01, 13:49   

ja z czystym sumieniem moge polecic nocleg u Grazki, bylismy tam w zeszlym roku i bylismy bardzo zadowoleni :) Przywitala nas mila Pani i oprowadzila po domku, do uzytku mielismy lazienke oraz kuchnie z wyposazeniem :)

.ugrazki.wzakopanem.pl/oferta.htm
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
uHeliosa 


Doczya: 14 Lut 2013
czyli 4061 dni temu

Posty: 15
Tematy: 0
Skd: Zakopane
Wysany: 2013-02-14, 18:17   

Zapraszamy do Willi u Heliosa2. Willa znajduje się w Zakopanem na Cyrhli. Jest to znana okolica, ciesząca się coraz większą popularnością. Sam obiekt jest bardzo atrakcyjny, obsługa profesjonalna i miła atmosfera. To wszystko czeka na Pastwa w naszej willi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
limak33 


Wiek: 38
Doczy: 07 Lis 2012
czyli 4161 dni temu

Posty: 19
Tematy: 6
Skd: Legionowo
Wysany: 2013-02-20, 09:39   

uHeliosa napisa/a:
Zapraszamy do Willi u Heliosa2. Willa znajduje się w Zakopanem na Cyrhli. Jest to znana okolica, ciesząca się coraz większą popularnością. Sam obiekt jest bardzo atrakcyjny, obsługa profesjonalna i miła atmosfera. To wszystko czeka na Pastwa w naszej willi.

bardzo gorąco polecam i mam zamiar na wiosnę się zakwaterować.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum