Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: kolacja, romantyczne, zakopane

romantyczne kolacja zakopane
Autor Wiadomo
filippo175 


Doczy: 12 Lip 2014
czyli 3549 dni temu

Posty: 1
Tematy: 1
Skd: Rzeszów
Wysany: 2014-07-12, 16:54   romantyczne kolacja zakopane

Witam
Przyjeżdżam teraz na wypoczynek do Zakopanego wraz z moja dziewczyna i akurat w trakcie pobytu wypada nasza rocznica i żeby nie było skuchy że zapomniałem :P chce ją zabrać na jakąś romantyczna kolacje wiadomo coś zjeść wypić jakieś dobre wino i tu moje pytanie jakie macie propozycje restauracji na taką uroczystość ?
Z góry dzięki za pomoc
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 42
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4669 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2014-08-11, 21:24   

Ja spędziłem miły wieczór wraz z wtedy narzeczoną a teraz już żona w karczmie u Sabały. Klimat fajny góralski. Nawet się tam oświadczałem. Muzyczka górolska grała alkohol był i było piknie POLECAM chociaż było to juz dawno i nie wiem czy się nie pozmieniało
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
zenonxenon 


Doczy: 11 Lut 2015
czyli 3334 dni temu

Posty: 5
Tematy: 1
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: opole
Wysany: 2015-02-12, 19:21   

Przebywając tydzień w Zakopanem wielokrotnie spacerowaliśmy Krupówkami i jadali w tamtejszych barach i restauracjach. Odwiedziliśmy ich kilka ale najbardziej zapadła mi w pamięć Staro Izba. Jest to restauracja doskonała na południowy obiad i romantyczną kolacje przy blasku świec oraz przy akompaniamencie góralskiej kapeli. Trochę na temat klimatu tego lokalu znajdziesz tutaj: Staro Izba . Przytulne wnętrza zrobione na styl bogatej góralskiej chaty powodują, że oprócz dobrego posiłku będzie można poznać trochę góralskiej tradycji. Moim zdaniem to najlepsza karczma w Zakopanem, zaraz po Sabale.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wicej szczegw
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
mini 


Doczya: 08 Kwi 2016
czyli 2913 dni temu

Posty: 8
Tematy: 0
Skd: daleko
Wysany: 2016-04-08, 14:45   

Ja jako dziewczyna bym chciała mieć oświadczyny nad Morskim Okiem - nie wiem czemu, ale tam jest pięknie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kurkowa 


Doczya: 16 Gru 2016
czyli 2661 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: ziemia
Wysany: 2016-12-16, 09:53   

Morskie Oko? Hmm. Na pewno jest tam ładnie, ale czy romantycznie jak jest tak tłoczno? Sama nie wiem. Ja byłam na bardzo fajnej randce w restauracji Krajobrazy z tego co pamiętam to jest ona w Murzasichle. Wprawdzie nie były to zaręczyny, ale na pewno zapamiętam ten wieczór na długo, bardzo klimatyczne miejsce z cudownym widokiem, do tego smaczne jedzenie, wino. Nie da się ukryć, że zrobiło to na mnie wrażenie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kocomuh 


Doczy: 24 Lis 2016
czyli 2683 dni temu

Posty: 19
Tematy: 0
Skd: Bobowa
Wysany: 2017-04-06, 12:19   

Pytanie, ile możesz na taką kolację przeznaczyć ;) Bo to determinuje później lokal
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum