Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: nawigacja

Nawigacja
Autor Wiadomo
Furi 


Wiek: 42
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4669 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2011-08-15, 21:35   Nawigacja

Zawsze do Zakopca jeździłem z nawigacją bo wiadomo fotoradary objazdy itp. Niestety moja nawigacja się popsuła i zamierzam coś niedrogiego kupić. jakie urządzenie mi polecacie lub jakich sami używacie i jesteście zadowoleni??
Ja zawsze jeździłem na Automapie i z niej jestem zadowolony, więc szukać będę na pewno urządzenia obsługującego te mapy. Jako że mam jeszcze pół roku aktualną swoją Automapę to szukam właściwie samego urządzenia GPS. Co polecacie ???
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
borsuk6x9 



Wiek: 54
Doczy: 27 Sty 2011
czyli 4810 dni temu

Posty: 573
Tematy: 6
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Łódź
Wysany: 2011-08-16, 16:09   

ja automapę mam zainstalowaną w telefonie samsung omnia lite :) ale nokia np c 5-00 i ovi maps też przyzwoicie prowadzą (też korzystam jako że kierowcą zawodowym jestem)

[ Dodano: 2011-08-16, 17:10 ]
a jeśli chodzi o normalną klasyczną polecam firmę lark (tanio) odblokować i wrzucić auto mapę. 20 PLN i 15 minut roboty
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Furi 


Wiek: 42
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4669 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2011-08-22, 21:42   

No ja niestety z Larkami nie mam miłych wspomnień. 2 sztuki już wywaliłem niestety. testowałem Mio ale też klapa bo mapy są jak dla mnie beznadziejne. Zdecydowałem się na MODECOM i jutro jadę kupić zainstaluje moją Automapę i zobaczę jak będzie działała to napisze czy watro polecić
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
borsuk6x9 



Wiek: 54
Doczy: 27 Sty 2011
czyli 4810 dni temu

Posty: 573
Tematy: 6
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Łódź
Wysany: 2011-08-23, 08:15   

garmin najdroższy ale najlepszy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Furi 


Wiek: 42
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4669 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2011-08-26, 09:12   

Faktycznie 5 lat temu zainstalowałem mapy garmina na telefonie i do dziś sprawują się wyśmienicie. urządzenie modecom mogę śmiało polecić. Ma wbudowany zestaw głośnomówiący i transmiter FM. A co najważniejsze łapie satelity już po 10 sekundach. A moje poprzednie urządzenie musiałem czekać ok 5 minut. Jakby ktoś potrzebował więcej info to chętnie pomogę
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Start.Zakopane 



Doczy: 01 Cze 2011
czyli 4685 dni temu

Posty: 230
Tematy: 0
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Zakopane
Wysany: 2011-09-03, 09:17   

A ja nie mam nawigacji-no może jedynie w telefonie,ale korzystam z niej bardzo rzadko. Nie ufam tak w 100% elektronice,wolę papierową wersje mapy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-09-15, 20:21   

Ja posiadam nawigację "NavRoad" i muszę przyznać, że nie zamieniłbym jej na żadną inną, wprawdzie trochę kosztowała bo zakupiłem w wersji z Auto Mapą na całą Europę, ale są też tańsze modele z mapami tylko na Polskę, a wiadomo że przerobić to już koszt żaden nie jest tylko trochę umiejętności :). Łamałem się przy wyborze właśnie z Garminem ale tam podobno się nie da AM zainstalować, chociaż nie wiem do końca, ale jakieś cyrki na pewno są, a podobno Garmin bardziej sprawdza się w Europie zachodniej niż w Polsce, dlatego na Polskę nie ma to jak Auto Mapa ;)
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum