Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: apartamenty, bacy

Apartamenty u bacy
Autor Wiadomo
forever 



Wiek: 49
Doczy: 21 Pa 2011
czyli 4587 dni temu

Posty: 102
Tematy: 2
Otrzyma 20 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-12-30, 22:06   

Czyli wałek już pewny. Nawet w dzisiejszych Faktach Wasze/Nasze "Apartamenty u Bacy" zaistniały w złym świetle.
kleksiara jako pierwsza zapytała o tą ofertę w temacie "SZUKASZ NOCLEGU ? TU ZADAJ PYTANIE !" 22 listopada. Mam tylko nadzieję, że choć Ty nie jesteś stratna?
Żadna to satysfakcja, że już w ten sam dzień ostrzegłem, że coś mi śmierdzi oszustwem. Minął ponad miesiąc i jak widać po powyższych wpisach, oszukać dało się mnóstwo ludzi od tamtego czasu. A może wtedy przed wpłaceniem zaliczki warto było wejść na to forum i dać szansę by lampka ostrzegawcza zapaliła się w głowie.

Żeby Was pocieszyć- pieniądze to nie wszystko. Zdrowie jest ważniejsze :-) Ja mam braki w obu klimatach ;-) Najlepszego w Nowym Roku!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Joasia 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Doczya: 09 Pa 2010
czyli 4964 dni temu

Posty: 2129
Tematy: 9
Otrzyma 12 piw(a)
Skd: Bukowice / Wrocław
Wysany: 2011-12-31, 16:34   

Potwierdzamy, że jest to wałek. Mieszkamy na ulicy Tetmajera i mamy do ul. Do Tadziaków 2 minuty, byliśmy grupą forumowiczów specjalnie sprawdzić i są tam prywatne mieszkania w zwykłych blokach i gabinet weterynarza
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 5031 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2012-01-02, 19:46   

na Orkana w tym tygodniu ksiądz chodzi po kolędzie ;-) to tak dla rozluźnienia tematu.
a tak serio - do tych osób, które zdecydowały się pojechać - dajcie znać, czy znaleźliście inne kwatery i jeśli tak, to czy warto je polecić :?: :!: :idea:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
plastuś 


Doczy: 28 Gru 2011
czyli 4519 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: Radom
Wysany: 2012-01-02, 23:50   

byłem przy naszym apartamencie przy ul. Do Tadziaków, oczywiście nic takiego nie ma :( owszem, mieszkania są ale żadne pod wynajem... chwilę porozmawialiśmy z jednym Panem o oszustach i tyle. Na dniach idę zgłosić sprawę na policję.

o tyle tylko dobrze, że znajomy ma mieszkanie w Zakopanem i sylwester się ostatecznie udał :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
czajk_ 


Wiek: 101
Doczya: 08 Gru 2011
czyli 4539 dni temu

Posty: 24
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: znajomi
Wysany: 2012-01-07, 14:44   

my byliśmy na Jaszczurówce, kwatera olczyska czy jakoś tak. Bardzo miły domek, ciepła woda non stop, kącik kuchenny. Jeździliśmy busami do centrum, bo przystanek był pod nosem. Apartamenty u bacy nie popsuły Nam sylwestra :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Mikołaj
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-01-07, 14:51   

czajk_, bardzo dobrze, nie ma co się dołować :-) Mam nadzieję, że jakoś wszyscy odzyskają chociaż część wpłaconych pieniędzy. Na pewno macie cenną lekcję na przyszłość :-)
 
 
plastuś 


Doczy: 28 Gru 2011
czyli 4519 dni temu

Posty: 5
Tematy: 0
Skd: Radom
Wysany: 2012-02-06, 00:36   

może ktoś posiada jakieś informacje nowe? coś sie ruszyło w tej sprawie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Mikołaj
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-02-07, 17:41   

no właśnie. Taka aktywność była w grudniu przed samym sylwestrem a teraz z tych wszystkich osób zarejestrowanych na forum z powodu apartamentów u bacy nikt się nie wypowiada ani na forum ani w tym temacie. Narobili zamieszania, oczekiwali pomocy i informacji, a teraz nawet nikt nie poinformuje co dalej ze sprawą
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-02-07, 23:54   

Mikołaj a Ty byś się przyznawał do tego, jakbyś się dał tak oszukać ;-) :?: Teraz to już za bardzo nie ma o czym pisać ;-)
 
 
ma8arta 


Doczya: 21 Gru 2011
czyli 4526 dni temu

Posty: 6
Tematy: 0
Skd: Poznań
Wysany: 2012-02-09, 15:54   

Jak to o czym? Chociażby o tym czy ktoś zgłosił na policję. Bo wszyscy pisali o zgłaszaniu na policje, o trzymaniu się w tej sprawie razem, żeby jak najwięcej zgłoszeń było i jestem ciekawa kto pofatygował się na policję. Poznań zgłoszony i sprawa ruszyła. Mają mnie informować o zakończeniu. Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VS84
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-02-09, 16:29   

No teoretycznie jest o czym mówić... tylko w praktyce wygląda to często tak, że wiekszość sobie to daruje wyciągając lub też nie ;-) wnioski na przyszłość...
 
 
ma8arta 


Doczya: 21 Gru 2011
czyli 4526 dni temu

Posty: 6
Tematy: 0
Skd: Poznań
Wysany: 2012-02-10, 14:50   

No tak, ale wnioski wnioskami. A ważne jest, myślę, to żeby próbować chociaż walczyć oto żeby Apartamenty u Bacy skończyły swoja działalność. Ponoć od 5 lat ludzie słyszą o tej sprawie i co? Dlaczego? Fajnie jest siedzieć w domu i narzekać na całe zło świata itd, ale nei robiąc nic ku polepszeniu nie będzie lepiej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2012-02-10, 14:59   

Coś się jednak chyba dzieje, bo dzisiaj już na stronę apartamentów u bacy wejść się nie da
 
 
andreetyl 


Doczy: 27 Gru 2011
czyli 4520 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Śląsk
Wysany: 2012-02-12, 22:01   

zglosilem to na policje w Raciborzu zaraz po nowym roku, dalem im wszystkie przelewy, maile itp, za 2 dni do mnie zadzwonili czy moge jeszcze znalesc nr aukcji allegro i czy mam ich ip w mailach (niestety wszystko blokowali). pozniej juz sie nikt z policji nie odezwal
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
derley 


Doczy: 28 Gru 2011
czyli 4519 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: warszawa
Wysany: 2012-02-16, 21:29   

ja tez głosiłem na policje. kumpel również. Z tego co powiedzieli to idzie pozew zbiorowy na parędziesiąt tysięcy złoty....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum